czwartek, 28 czerwca 2012

RAZEM W MAŁYM MIEŚCIE - już jutro konferencja otwierająca projekt

Jutro o godz. 12.30 we włodawskim starostwie rozpoczynamy konferencję


"Razem w małym mieście, czyli jak odnaleźć wspólną przestrzeń?"W spotkaniu wezmą udział:
Janusz Korbel z Towarzystwa Ochrony Krajobrazu z Hajnówki - Janusz przedstawi prezentację na temat "Unikalne wartości przestrzenne i krajobrazowe małych miast regionu", opowie też o swoich doświadczeniach w działaniach na rzecz ochrony krajobrazu kulturowego na Podlasiu.
Anna Obrębska - uznany architekt krajobrazu, autorka m.in. projektu rewaloryzacji zabytkowego parku w Kozłówce - opowie o roli i specyfice terenów zieleni w małym mieście. 
Marcin Skrzypek z lubelskiego Porozumienia Rowerowego i Forum Kultury Przestrzeni w Lublinie przedstawi prezentację na temat "Małe miasta a zrównoważony transport". 
Ewa Kipta, prezes Stowarzyszenia Forum Rewitalizacji, zaprezentuje swoje bogate doświadczenia w działaniach na rzecz przestrzeni wspólnej w wystąpieniu "Jak razem zmieniać przestrzeń na lepsze?".
Nie przewidujemy nudnych i sztywnych wystąpień, będziemy rozmawiać o przestrzeni - konkretnie. Jako organizatorzy planujemy, że będzie i profesjonalnie, i z pasją!


Wszystkich, którzy nie dojadą do Włodawy, albo już tam będąc nie dojdą do siedziby starostwa, gdzie odbędzie się spotkanie, już teraz zapraszamy do odwiedzenia bloga w poniedziałek - powinniśmy dojść do siebie na tyle, żeby opublikować niewielką relację :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz